חשוב לנו לדעת
שהאתר נתן לך מענה
למה שביקשת!
נשמח לדקות ספורות
מזמנך לענות על
שאלון קצר.
 
   

הבית שלכם שווה יותר עם טמבור - פתח תקווה

הבית שלכם שווה יותר - פתח תקווה


דירת 3 חדרים ברחוב משה שרת פתח תקווה

הדירה בפתח תקווה כאילו יצא מהגלויה של שנות ה-60: שפריץ על הקירות הלבנים, מטבח קטן וישן, רהיטים עתיקים שמורים היטב. החלטנו להעניק לדירה אווירה רומנטית עכשווית עם רמז קל לגעגוע.

 •  עיצוב בגבס:
  כמו בדירות ישנות רבות, הסלון בדירה בפתח תקווה גדול אך יחד עם זאת חסר ייחודיות. בקיר המרכזי היה פתח עם דלת שהובילה לחדר השינה הסמוך. למה צריך שתי כניסות לחדר השינה?
  הקיר המרכזי בסלון קיבל טיפול מיוחד: ציפינו אותו בלוחות גבס, סגרנו את הפתח ויצרנו נישה גדולה בעומק 30 ס"מ עם ספסל ארוך. נישה מעוצבת בסלון מוסיפה טאצ' אלגנטי ומארגנת את אזור הישיבה בחדר.
  הדבקת לוחות גבס ישירות על הקיר באמצעות דבק "גשר סטיק" הוא פיתרון קל ומהיר לקבלת קיר חלק והסתרת שפריץ או ליקויים. כדי להסתיר את פתח בקיר כדאי לבנות קונסטרוקציה ממסלולים וניצבים במידות המתאימות לפתח ולחבר אליהם לוחות גבס.
  לצפייה בקטע היעוץ בגבס מתוך הפרק - לחץ כאן >>
 • כדי להעניק לדירה מראה רומנטי בחרנו להשתמש בגווני סגול ובטקסטורות רכות וחלקות.
  את כל הקירות בסלון צבענו בסופרקריל מט בגוון OW13P ואת החלק הפנימי של הנישה – בסופרקריל מט בגוון סגול עדין 5181P. אותו גוון 5181P שילבנו גם בפינת האוכל וגם במטבח כדי לקבל קשר בין שלושת החללים המחוברים ביניהם. במטבח צבענו את חלק הקיר שליד הדלפק בצבע מגנטי ועליו – סופרקריל מט בגוון 5181P. כך אפשר לחבר בקלות בעזרת מגנטים פתקיות עם מתכונים אהובים או תמונות מטיול משפחתי לקיר.
  בחדר השינה של ההורים צבענו את קיר ראש המיטה בסופרקריל מט בגוון סגול כהה יותר 5185P כדי להבליט את המיטה הלבנה. שאר הקירות נצבעו בסופרקריל מט בגוון שמנת עדין OW13P. בחדר השינה המשני צבענו את כל הקירות בסופרקריל מט בגוון נס קפה 4025P.
  כדי לקבל אחידות ולטשטש את הדלתות במסדרות הארוך צבענו את כל הדלתות והמשקופים בפוליאור מט על בסיס מים באותו גוון כמו הקירות – OW13P.
  לקטע בחירת הגוונים מתוך התוכנית לחץ כאן >>
 •  טיפ: כדי שצביעת הדלתות תהיה איכותית חשוב להקפיד בהכנת התשתית. מנקים היטב את המשטח המיועד לצביעה מלכלוך ושומנים, מלטשים אותו בנייד לטש עדין ושוב מנקים מאבק. אם יש סריטות על הצבע הקיים ממלאים אותן במרק שפכטל 2000 בעזרת מרית. ממתינים לייבוש מלא של החומר ושוב מלטשים עד לקבלת משטח חלק. מנקים מאבק ומתחילים לצבוע בפוליאור מט או מבריק על בסיס מים בגוון הנבחר. יש ליישם 2 שכבות צבע בהפרש של כשעתיים.


 

 פתח תקווה - לפני בניית נישה מגבס - סלון שבלונות בפינת האוכל צביעת קיר בחדר שינה


 צביעת חדר שינה


גם אתם רוצים לשדרג את הבית שלכם? 
אתם מוזמנים להגיע לבית טמבור ולקבל ייעוץ גוונים בהתאמה אישית. לתיאום פגישת ייעוץ מראש וללא תמורה: 03-5708130

הרהיטים והום סטיילינג של הדירה – ביתילי.
פרטי נגרות - בן האומןטמבור בע"מ - תשלובת צבעים וחומרי גמר לבנייה
ת"ד 8488, אזור תעשיה קריית ספיר, נתניה דרום
שרות הלקוחות הטלפוני של טמבור
1-700-533-533

עיצוב: שלושת הדובים פיתוח: אמן מחשבים שיווק באינטרנט: Golinks