חשוב לנו לדעת
שהאתר נתן לך מענה
למה שביקשת!
נשמח לדקות ספורות
מזמנך לענות על
שאלון קצר.
 
  טמבור > עיצוב הבית > שליכט צבעוני > טיפים לצביעת קירות חיצוניים  
 

טיפים לצביעת קירות חיצוניים

צביעת קירות חיצוניים

בין העיר לכפר

קווים לדמותו
בחירת הגימור לקירות החיצוניים של הבית הפכה זה מכבר מעניין פונקציונאלי, שמטרתו להגן על הקיר מנזקי מזג האוויר, לבחירה עיצובית, שמבטאת את האופי והסגנון של הבית. לא משנה אם אתם גרים בעיר או בכפר, אם אתם רוצים לתת לבית גימור אורבני מחוספס או גימור כפרי אותנטי – מוצר אחד עושה את העבודה: שליכט אקרילי גמיש של טמבור הנו ציפוי דקורטיבי לקירות חוץ ופנים. הוא מצטיין בעמידות גבוהה שכן הוא מותאם במיוחד לתנאי מזג האוויר הקשים של אקלים הישראלי ולקרינת ה- U.V של השמש, ושומר על אחידות גוון וטקסטורה לאורך זמן.
השליכט האקרילי הגמיש משלב את הטקסטורה האותנטית עם תכונת הגמישות והוא נושא תו תקן1731 דרגה 3, כלומר: בעל יכולת הימתחות וגישור על פני סדקים של לפחות 1 מ"מ.
השליכט האקרילי הגמיש מגיע במבחר רחב של מרקמים: עדין 30, מדיום 40, בינוני 50, מגורען 70, גס 90 ואקסטרה גס 130.
אנשי המקצוע ממליצים על יישום שליכט אקרילי גמיש כציפוי חיצוני שכן הוא שומר על חזותו היפה של המבנה לאורך זמן: הוא מצטיין בהידבקות מינימאלית של לכלוך, בספיחת מים נמוכה במיוחד, האוטמת לחלוטין כניסת מים והוא בעל זמן עיבוד ארוך במיוחד, המאפשר עבודה נאותה עם החומר והגעה לטקסטורה הנדרשת.
שדרוג הבית
לבעלי האופי הכפרי מומלץ לבחור בשליכט אקרילי במרקם גס 90, ובגוונים אדמה חמימים כגון טרקוטה, חמרה או חרדל, בהשראת בתי הכפר הפסטורליים של טוסקנה ופרובאנס.
לבעלי האופי העירוני מומלץ לבחור בשליכט אקרילי במרקם מגורען 70 בגווני אפור, תכלת או סגול עמום, המזכירים גימורים של בטון חשוף, בהשראת גווני המטרופולין הגדולה. לנועזים שביניכם ניתן לשלב בטקסטורה גם שברי זכוכית המותזים במהלך היישום, ומעניקים לקיר מראה היי-טק עדכני.
לבעלי האופי הטבעי מומלץ לבחור בשליכט אקרילי במרקם מדיום 40, המיושם לאורך או לרוחב הקיר בגווני חול או חצץ בהירים, בהשראת המדבר והמינרלים הטבעיים.
סופר טרנד
לנוכח טשטוש הגבולות בין העיר לכפר, הולך וגובר הביקוש למרקם המגורען, שמשלב מחד את המראה האותנטי ומאידך אינו יותר גימור גס מדיי. לנוכח התחזקות המגמה הסביבתית, מורגשת עליה בשימוש בגוונים בעלי 'נגיעה ירוקה' כגון חאקי מאופק או תכלת מעושן.
מגמה מעניינת נוספת שעוסקת בטשטוש גבולות היא הכנסת אלמנטים מן החוץ אל תוך הבית, ולהיפך. באופן זה, יותר ויותר בתים עושים שימוש בקיר שנצבע בשליכט אקרילי כקיר דומיננטי בסלון, במטבח ואף בחדרי הרחצה.
חשוב לזכור
כדאי לבחור לשליכט האקרילי טקסטורה וגוון בהתאם לאופי הבית ולעיצוב הכולל. כדי לוודא שתקבלו בדיוק את התוצאה שרציתם, טמבור מעמידה לרשותכם שירות דוגמאות בשטח, בליווי יועץ מקצועי מטעם החברה.


 
שליכט אקרילי
 

טיח צבעוני
 

 שליכט צבעוני
 
שליכט צבעוני
 
 טמבור בע"מ - תשלובת צבעים וחומרי גמר לבנייה
ת"ד 8488, אזור תעשיה קריית ספיר, נתניה דרום
שרות הלקוחות הטלפוני של טמבור
1-700-533-533

עיצוב: שלושת הדובים פיתוח: אמן מחשבים שיווק באינטרנט: Golinks