חשוב לנו לדעת
שהאתר נתן לך מענה
למה שביקשת!
נשמח לדקות ספורות
מזמנך לענות על
שאלון קצר.
 
  טמבור > קטלוג צבעים > שליכט אקריל גמיש  

טמבור שליכט ציפויי קיר במגוון טקסטורות צבעוניות

ציפוי קיר - שליכט אקרילי

ציפויי קיר במגוון טקסטורות צבעוניות

בשנים האחרונות אנו עדים למגמה הולכת ומתחזקת של בתים פרטיים ומשותפים
שקירותיהם החיצוניים מקבלים חזות בעלת אופי וטקסטורה אותנטיים – צבעוניות
חמה, טקסטורה מחוספסת – ממש כמו בטוסקנה או פרובאנס. החזות המרהיבה
מתקבלת באמצעות שימוש בשליכט צבעוני – ציפויי קיר במגוון טקסטורות צבעוניות.
סגנון עירוני
שליכט אקרילי גמיש הנו ציפוי דקורטיבי לקירות חוץ ופנים. הוא מצטיין בעמידות גבוהה שכן הוא מותאם במיוחד לתנאי מזג האוויר הקשים דל אקלים הישראלי ולקרינת ה- U.V של השמש. השליכט האקרילי הגמיש משלב את הטקסטורה האותנטית עם תכונת הגמישות והוא נושא תו תקן 1731 דרגה 3, כלומר: בעל יכולת הימתחות וגישור על פני סדקים של לפחות 1 מ"מ.

אנשי המקצוע ממליצים על יישום שליכט אקרילי גמיש כציפוי חיצוני שכן הוא שומר על חזותו היפה של המבנה לאורך זמן: הוא מצטיין בהידבקות מינימאלית של לכלוך, בספיחת מים נמוכה במיוחד, האוטמת לחלוטין כניסת מים והוא בעל זמן עיבוד ארוך במיוחד, המאפשר עבודה נאותה עם החומר והגעה לטקסטורה הנדרשת. בנוסף, השליכט הגמיש שומר על אחידות גוון וטקסטורה לאורך זמן בזכות משחות גיוון המתאימות במיוחד לעמידות חיצונית. אתם מוזמנים לבחור אחד מ- 1,561הגוונים המרהיבים של מניפת ספקטרוםTM ולהכניס את טוסקנה אליכם הביתה....
 
 ציפוי קירות עם שליכט אקרילי
שליכט מינרלי
סגנון כפרי
שליכט מינרלי מונוטקס הנו ציפוי דקורטיבי לקירות חוץ ופנים המעניק לקירות מראה כפרי אותנטי. השליכט המינרלי מבוסס על חומרים טבעיים בלבד ומכאן גם חזותו המיוחדת – הוא נראה כאילו היה כאן מאז ומעולם ועם השנים הוא 'מתיישן' בצורה מעוררת כבוד, ממש כמו יין טוב... השליכט המינרלי מתאים לשימור של מבנים ישנים בעלי ערך היסטורי. הוא מצטיין בהתחברות מעולה לתשתית, מאפשר מעבר מים ומונע הצטברות לחות בתוך הקירות [נותן לקירות "לנשום" מאפשר יציאת רטיבות], עמיד בתנאי מזג האוויר ובפני עובש ופטריות. מאחר ומדובר במוצר 100% טבעי, הרי שהוא גם ידידותי לסביבה ולמשתמש. לבחירתכם ב- 16 גוונים מרהיבים, שיגרמו לכם להרגיש כאילו אתם בעצם חיים באיטליה.
 


טמבור בע"מ - תשלובת צבעים וחומרי גמר לבנייה
ת"ד 8488, אזור תעשיה קריית ספיר, נתניה דרום
שרות הלקוחות הטלפוני של טמבור
1-700-533-533

עיצוב: שלושת הדובים פיתוח: אמן מחשבים שיווק באינטרנט: Golinks